LEGO в освітньому просторі НУШ

Нормативна база

Підготовка тренерів і педагогів в закладах освіти Миколаївської області

Тренінг «Гра по-новому, навчання по-іншому в освітньому просторі Нової української школи»

03-04 січня 2018 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся навчальний тренінг «Гра по-новому, навчання по-іншому в освітньому просторі Нової української школи» для 26 педагогів – учасників Всеукраїнського експерименту на тему «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти». Проводили тренінг науково-педагогічні працівники Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Під час тренінгу Світлана Бондар, тренер The LEGO Foundation, висвітлила питання доцільності використання ігрової діяльності в освітньому процесі початкової школи. Присутні ознайомилися з методикою компетентнісного навчання «Шість цеглинок» та освітнім потенціалом гри з LEGO.

Програма заходу

Лист МОІППО № 1622/15-25 від 22.12.2017

Тренінг «Сучасні технології навчання від The LEGO Foundation в освітньому просторі НУШ»

13 листопада 2018 року на базі Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу відбувся тренінг для педагогів експериментальних класів щодо впровадження ігрових та діяльнісних методів навчання «Сучасні технології навчання від The LEGO Foundation в освітньому просторі НУШ», а також було проведено урок англійської мови у другому експериментальному класі: «Animals» («Тварини»).

Лист МОІППО № 1676/15-26 від 06.11.2018

Візит наставництва на Первомайщину

16 квітня 2019 року у рамках впровадження ігрових та діяльнісних методів навчання тренером the LEGO Foundation Ніною Плясуновою спільно з обласним координатором the LEGO Foundation Любов’ю Продан, старшим викладачем кафедри теорії й методики дошкільної та початкової освіти МОІППО здійснено візит наставництва в перші та другі пілотні класи НУШ Первомайської загальноосвітньої школи І ступеню № 11 Первомайської міської ради. Під час візиту, окрім відвідування занять та розмови з учнями відбулося конструктивне спілкування з адміністрацією та педагогами школи. Переконалися, що НУШ в дії, а головне, щасливі усмішки дітей від процесу пізнання та ігрової діяльності на уроці. Так тримати!